Іміджеве рекламне агентство «Юта Партнер» – компанія, що успішно розвивається, представлена ​​на ринку вже 11 років.
Наш профіль – виготовлення оптової рекламно-сувенірної продукції з фірмовим стилем, а саме:

сувенірна продукція для офісу;
корпоративні подарунки для клієнтів та партнерів;
промо-продукція для роздачі, рекламних кампаній у рамках виставок, презентацій, конференцій тощо;

Більше 10 років ми залишаємося вірними нашим цінностям: якість – контроль – надійність.
Ми цінуємо кожного клієнта, цінуємо свою репутацію і працюємо тільки з перевіреними підрядниками та постачальниками рекламної продукції.

Якість і кількість продукції, що поставляється на замовлення, ретельно контролюється і перевіряється.
Макет обов’язково затверджується з клієнтом, а перший зразок (перше фото або пересилання зразка) – узгоджується за бажанням замовника. Терміни здачі замовлення завжди чітко обумовлюються, прописуються та виконуються.

Ми гарантуємо своїм клієнтам професійний супровід досвідчених менеджерів. У компетенції наших співробітників прийом та оформлення замовлення, облік усіх побажань, ідей, правок та коригування на етапах виконання, затвердження макета та передачі його на виробництво, а також контроль відвантаження готової продукції.

При виконанні макета-візуалізації ми враховуємо всі побажання замовника щодо розміщення, кольору та розміру логотипу. Також наші клієнти завжди мають можливість замовити/запросити зразок продукції, що цікавить, щоб особисто переконатися в її якості, наочно оцінити колір або фактуру виробу перед тим як розмістити на ній свій логотип.

Ринок реклами – індустрія, що постійно розвивається, в якій дуже важливо бути в курсі нових тенденцій. Крокуючи в ногу з часом, наша компанія завжди вчасно інформує своїх клієнтів про новинки та нові надходження.

Наші клієнти – люди з різних сфер діяльності, представники малого, середнього та великого бізнесу з різних областей України. Багато хто з них уже став нашими постійними клієнтами.
10-річний досвід роботи на ринку виготовлення рекламно-сувенірної продукції показує, що успіх довгих та продуктивних ділових відносин полягає у лояльності до клієнта. Тому у разі виникнення форс-мажорів, ми завжди на Вашому боці та у найкоротші терміни готові вирішити ситуацію.

Будемо раді співпраці! Звертайтесь!