Умови замовлення та оплати:

Оформлення замовлення здійснюється електронною поштою з менеджером або безпосередньо на даному сайті, або в один із зручних месенджерів. Після отримання електронного замовлення через сайт менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Способи оплати:

  1. Готівкою на картку банку за реквізитами після підтвердження наявності товару менеджером, затвердження макета (якщо необхідно).
  2. Оплата на розрахунковий рахунок: після підтвердження наявності товару менеджером, затвердження макета (якщо необхідно) та виставлення рахунку.

Важливо! Оплата лише 100% перед відвантаженням або запуском у виробництво. Часткова оплата 80%/20% можлива за великих замовлень і цей пункт окремо прописується в договорі на постачання рекламно-сувенірної продукції.

Доставка замовлення:

1. Доставка по Україні за допомогою транспортної компанії:

Після підтвердження наявності та 100% оплати одним з варіантів замовлення оформляється на відправку зі складу: на відділення Нової пошти або на адресну доставку. Попередньо від клієнта вимагають точні реквізити для відправки. Оплата транспортування замовлення або зразків, а також повернення зразків, які були запрошені для затвердження, здійснюється за рахунок клієнта.

Важливо! У зв’язку з тим, що доставка вантажів за допомогою транспортних компаній Нова Пошта має різну вартість і залежить від ваги та кубатури товарів, що замовляються, ми не формуємо вартість перевезення поштових операторів, і не несемо відповідальності за збереження вантажів. З питань тарифів на доставку та страховку товарів, будь ласка, звертайтесь до представників транспортних компаній!

Зі складу товар їде ретельно упакованим, згідно з усіма вимогами транспортної компанії, і в потрібній кількості!

2. Відвантаження зі складу:

Самовивіз зі складу обмовляється індивідуально із замовником!