Іміджеве рекламне агентство “Юта Партнер” є оптовою рекламно-сувенірною фірмою з 11-річним досвідом роботи на ринку. Якщо вам потрібні фірмові корпоративні подарунки для клієнтів, партнерів, фірмова сувенірна продукція для офісу, промо-продукція для роздачі чи рекламна кампанія на виставках, презентаціях тощо. – це до нас!

Наші сильні сторони:

– надійність: ми цінуємо кожного клієнта, цінуємо свою репутацію і працюємо тільки з перевіреними постачальниками рекламної продукції та підрядниками.

– Контроль: вся продукція, що постачається на замовлення для Вас, перевіряється на якість та кількість. Макет завжди обов’язково затверджується з клієнтом. Перший зразок за Вашим бажанням завжди узгоджується (перше фото або пересилання зразка). Терміни здачі завжди прописуються та обмовляються.

– професійний супровід: з надходження запиту і до здачі замовлення з Вами на зв’язку завжди буде менеджер, який не тільки оформлятиме замовлення, але й враховуватиме всі побажання та коригування при виконанні та затвердженні макета та передачі його на виробництво, а також контролюватиме відвантаження замовлення . При виконанні макета-візуалізації враховуватимуться всі побажання та ідеї щодо розміщення, кольору та розміру логотипу.

– надання зразка: Ви завжди може замовити/запросити зразок продукції, що цікавить, потримати в руках, перевірити якість і колір виробу, щоб точно переконатися, що саме на цій продукції Ви хочете бачити свій логотип.

– Актуальність: ми завжди в курсі нових тенденцій на рекламному ринку і завжди інформуємо Вас про новинки та нові надходження.

Наші клієнти – люди з різних сфер діяльності, з різних областей нашої країни. З усіма у нас зберігаються дружні та ділові відносини. Навіть коли виникають форс-мажорні ситуації, ми завжди на стороні клієнта та вирішуємо їх максимально швидко!